+38(098)038-19-77
+38(096)414-89-90
29 Червня, 2023

Ідеальна охоронна компанія, яка вона?

Охоронна компанія очікування та реальність.

Коли звичайна пересічна людина чує фразу “Охоронна Компанія“, одразу уявляється картинка з голівудских фільмів де в ролі охоронців люди в чорних костюмах з навушникам в вусі та мікрофоном в рукаві чи не так? Агент Сміт котрий матеріалізується у виникненні будь-якої небезпечної ситуації 🙂

   Коли компанії надходять пропозиції охорони, то агент з фільму , справжній спецназівець уявляється як якийсь “сторож”, але мало хто розуміє про те, що існує багато направлень охоронних компаній і всі вони різні. Давайте розберемось які бувають типи охоронних компаній.

Охоронна компанія - основні види діяльності

Охоронна компанія є організацією, що надає послуги забезпечення безпеки та охорони клієнтів і їх майна. Основні види діяльності охоронних компаній можуть включати:

 • Фізична охорона: Забезпечення безпеки і захисту через присутність охоронців на об’єктах клієнтів. Охоронці можуть контролювати доступ, патрулювати території, реагувати на надзвичайні ситуації та забезпечувати загальний порядок.
 • Електронна безпека: Встановлення та обслуговування систем безпеки, таких як відеоспостереження, контроль доступу, сигналізація про вторгнення, системи протипожежного захисту і т.д.
 • Охорона периметру: Забезпечення безпеки території клієнта шляхом стеження за зовнішнім периметром та контролем входів і виходів.
 • Охорона масових заходів: Забезпечення безпеки на концертах, спортивних змаганнях, виставках, конференціях та інших масових заходах.
 • Охорона транспорту: Захист вантажів і пасажирів під час транспортування цінних вантажів або на пасажирських рейсах.
 • Консультування з питань безпеки: Надання клієнтам порад і рекомендацій щодо забезпечення максимального рівня безпеки.
 • Криміналістичні послуги: Розслідування крадіжок, втрати товарів або незаконного вторгнення на територію клієнта.
 • Контроль доступу та управління ідентифікацією: Встановлення систем, які дозволяють обмежити доступ до об’єктів лише авторизованим особам.
 • Консьєрж-послуги: Надання клієнтам додаткових послуг, таких як прийом посилок, прийом гостей, допомога в організації подій тощо.
 • Критична інфраструктура: Забезпечення безпеки критичних об’єктів, таких як електростанції, водопостачання, мережі зв’язку тощо.
 • Приватна охорона: Надання індивідуальної охорони особам, які потребують особливого рівня безпеки, таких як високопосадові посадові особи, знаменитості, багаті особи тощо. Приватна охорона може включати особистих охоронців, які забезпечують особисту безпеку та конфіденційність клієнта, включаючи супроводження, захист в публічних місцях та захист житла або офісу клієнта.
 • Пультова охорона: Це вид діяльності охоронної компанії, який включає централізоване керування системами безпеки віддалено зі спеціально обладнаних контрольних пультів. Оператори пультової охорони спостерігають за встановленими системами електронної безпеки, такими як відеоспостереження, сигналізація про вторгнення, пожежна сигналізація тощо, з метою виявлення небажаних подій або надзвичайних ситуацій.
Таким чином обираючи охоронну компанію потрібно розуміти чіткі цілі які вона буде виконувати, тому що під кожну послугу охорони співробітники проходять відповідне навчання та використовують окремі спец засоби.

Охоронна компанія - як не потрапити на шахраїв

   При обиранні охоронної компанії для забезпечення безпеки важливо враховувати декілька ключових аспектів. Ось кілька критеріїв, які можуть допомогти вам при виборі охоронної компанії:

 • Ліцензія та сертифікація: Переконайтеся, що компанія має всі необхідні ліцензії та сертифікації для надання послуг охорони. Це гарантує, що вони відповідають вимогам законодавства та мають необхідні навички і знання.
 • Досвід і репутація: Приділіть увагу досвіду компанії в галузі охорони та її репутації на ринку. Досліджуйте їхню історію, переглядайте відгуки та рекомендації клієнтів.
 • Послуги, які надаються: Переконайтеся, що компанія пропонує послуги, які вам потрібні. З’ясуйте, чи вони спеціалізуються на фізичній охороні, електронній безпеці, пультовій охороні або інших конкретних видів діяльності.
 • Кваліфікація персоналу: Дізнайтеся про кваліфікацію та навчання охоронців, які надаватимуть послуги. Переконайтеся, що вони проходять відповідну підготовку та мають необхідні навички для виконання своїх обов’язків.
 • Технологічні рішення: Важливо також оцінити технологічні рішення, які компанія використовує для забезпечення безпеки. Це можуть бути системи відеоспостереження, контроль доступу, системи сповіщення та інші сучасні технології.
 • Цінова політика: Порівняйте ціни та умови різних компаній. Важливо зрозуміти, що найнижча ціна не завжди означає найкращу якість. Розгляньте ціну у співвідношенні з якістю послуг, які надаються.
 • Конфіденційність та етика: Переконайтеся, що компанія дотримується принципів конфіденційності та етики. Охоронна компанія повинна забезпечувати безпеку вашої інформації та поводитися професійно.
 • Клієнтське обслуговування: Зверніть увагу на якість обслуговування, яке компанія надає своїм клієнтам. Вони повинні бути доступні для відповіді на ваші запитання та вирішення будь-яких проблем.

Охоронна компанія KTK GUARD – спеціалізується на наданні послуг з фізичної охорони об’єктів інфраструктури, складів, офісів, будівельних майданчиків, аграрних об’єктів тощо. Якщо Ви та Ваша компанія потребує наших послуг, звертайтесь за телефонами нашого офісу

+38(096)414-89-90 , +38(098)038-19-77 


або заповнюйте форму, і будьте впевнені, що Ваш бізнес в безпеці!