+38(098)038-19-77
+38(096)414-89-90
22 Липня, 2023

Охоронна компанія та вартість послуг.

Охоронна компанія KTK GUARD

Фізична охорона – це окрема стаття витрат для середнього та великого бізнесу. Чим більший розмір компанії тим більше охоронного сервісу вона потребує. Все може починатись з охоронця для контролю доступу співробітників, далі зєявляються додаткові приміщення, склади, логістика і з ростом компанії зростає також питання охорони бізнесу і Вам стане в нагоді професійна охоронна компанія. Тож від чого залежить вартість фізичної охорони.

Охоронна компанія і ціноутворення.

Вартість послуг добової фізичної охорони може залежати від декількох факторів, давайте розглянемо декілька з них.

  1. Рівень забезпечення: Чим вищий рівень забезпечення охоронних послуг, тим більше будуть коштувати послуги. Забезпечення може включати кількість охоронців, їхню кваліфікацію та досвід, використання технічних засобів (наприклад, відеоспостереження, системи доступу), наявність озброєння тощо.

  2. Тип об’єкта: Вартість охорони будівлі, магазину, складу чи промислового комплексу може різнитися через різний рівень ризику та потребу у спеціалізованому обладнанні.

  3. Розташування: Вартість охорони може залежати від географічного розташування об’єкта, доступності та віддаленості від місцевих охоронних структур.

  4. Режим роботи: Послуги добової охорони, як правило, коштують більше, ніж послуги, що надаються лише протягом денних або робочих годин.

  5. Рівень загрози: Якщо об’єкт вимагає підвищених заходів безпеки через підвищений ризик, наприклад, висока ймовірність крадіжок або терористичних загроз, це може впливати на вартість послуг.

  6. Обсяг послуг: Залежно від того, які конкретні послуги надаються (наприклад, лише контроль доступу, патрулювання, перевірка документів), це може впливати на вартість охорони.

  7. Конкуренція на ринку: Вартість послуг може залежати від кількості компаній, які пропонують охоронні послуги в даному регіоні. Конкуренція може призводити до зниження цін.

  8. Законодавство: Вимоги до охоронних компаній та їхніх працівників можуть впливати на вартість послуг.

  9. Сезонність: Вартість може змінюватися в залежності від сезону або особливих подій, які можуть збільшити потребу у послугах охорони.

Кожен випадок може мати свої унікальні особливості, тому вартість добової фізичної охорони може варіюватися значно від одного об’єкта до іншого. 

Ціни на послуги від КТК Охорона.

   Наша охоронна компанія пропонує Вам досить вигідні ціни для цілодобової або позмінної охорони Вашого об’єкту. Від 50 грн за добу в залежності від графіку роботи. При цьому ви отримуєте професійних охоронців, котрі постійно навчаються та мають всі необхідні засоби для служби. Ознайомтесь з цінами на охорону від КТК ОХОРОНА, а додаткові послуги такі як: встановлення постів охорони, встановлення сигналізацій, систем відеонагляду та контролю доступу Ви можете отримати звернувшись до нашого офісу 38(096)414-89-90