+38(098)038-19-77
+38(096)414-89-90
28 Червня, 2023

Охорона виробництва “КОСТАЛ УКРАЇНА”

Про об'єкт над яким здійснюється охорона

   “Kostal Україна” є дочірньою компанією німецького концерну KOSTAL Group, яка спеціалізується на розробці та виробництві електротехнічних компонентів та систем для автомобільної промисловості. Костал Україна має власний виробничий підрозділ в Україні, де займається виготовленням різноманітних електронних компонентів, зокрема, плат управління, електронних блоків, кабельних зборок тощо.

Компанія “Kostal Україна” активно співпрацює з провідними автомобільними виробниками і надає рішення для електричних систем, комфорту, допоміжних функцій та інших електронних компонентів, які використовуються в автомобільній промисловості.

kostal

Про послуги охорони які ми надаємо

Охорона виробництва та складу є надзвичайно важливим аспектом для забезпечення безпеки, запобігання крадіжок та збереження цінного майна. У компанії “Kostal Україна” це питання є серйозною пріоритетною задачею, і вони надають широкий спектр послуг з охорони, щоб забезпечити безпеку свого виробництва та складських приміщень.

Охорона виробництва та складу “Kostal Україна” включає:

  1. 8 постів охорони: Компанія має розташовані на території виробництва та складу 8 постів охорони, розташованих стратегічно для забезпечення повного охоплення території.

  2. Цілодобова охорона: Охорона виробництва та складу працює цілодобово, 7 днів на тиждень, для забезпечення неперервного моніторингу та реагування на будь-які потенційні загрози.

  3. Відеоспостереження: На території виробництва та складу встановлені системи відеоспостереження з камерами, які охоплюють критичні зони і точки доступу. Це дозволяє в режимі реального часу відстежувати події та виявляти будь-які підозрілі дії.

  4. Контроль руху транспортних технічних засобів: Компанія має системи контролю руху транспортних засобів на території виробництва та складу. Це включає шлагбауми, електронні пропускні системи та моніторинг руху автомобілів, що в’їжджають та виїжджають.

  5. Контроль відвідування робочих місць: Для забезпечення обмеженого доступу до робочих зон та складських приміщень, компанія “Kostal Україна” має систему контролю відвідування робочих місць. Це включає електронні картки доступу та ідентифікаційні процедури.

Ці заходи з охорони виробництва та складу сприяють створенню безпечного середовища для роботи, запобігають крадіжкам та несанкціонованому доступу, а також допомагають зберегти цінне майно компанії. “Kostal Україна” приділяє велику увагу безпеці свого виробництва та складських приміщень, щоб забезпечити найвищі стандарти якості та довіру клієнтів.

Докладніше про фізичну охорону об’єктів можна прочитати в даному розділі ФІЗИЧНА ОХОРОНА

Якщо Вам потрібна охорона подібного об’єкту, звертайтесь до нашого офісу і ми забезпечимо охорону Вашого об’єкту.