+38(098)038-19-77
+38(096)414-89-90
21 Квітня, 2023

Охоронна компанія та її роль у забезпеченні безпеки на будівництві.

Охоронна компанія та її роль у забезпеченні безпеки на будівництві.

   Будівельна галузь є однією з найбільш небезпечних і ризикованих галузей у світі. Робота з важкими матеріалами та обладнанням, висотні роботи, робота з електрикою, гострі та небезпечні інструменти – все це може створити небезпеку для робітників та людей, які знаходяться неподалік від будівельної ділянки. Тому дуже важливо мати належний рівень безпеки на будівельних майданчиках, щоб забезпечити безпеку для всіх працівників та осіб, які перебувають поблизу.

   У цьому контексті роль охоронної компанії виявляється критично важливою. Охоронні компанії можуть надавати різноманітні послуги з безпеки на будівельних майданчиках, такі як:

  • Контроль доступу на будівельний майданчик;
  • Організація та контроль безпеки руху на майданчику;
  • Контроль за дотриманням правил безпеки працівниками на будівельному майданчику;
  • Моніторинг будівельного майданчика за допомогою систем відеоспостереження;
  • Надання першої допомоги в разі нещасних випадків;
  • Транспортування постраждалих до медичних установ.

Охоронна компаніяКТК Охорона” може забезпечити належний рівень безпеки на будівельних майданчиках завдяки кваліфікованому персоналу, який навчений виявляти та усувати потенційні небезпеки на будівельних майданчиках. Вони також забезпечують використання високоякісного та сучасного обладнання для контролю та моніторингу безпеки на майданчику.

Крадіжки на будівництві

   Крадіжки на будівництві це друга з найпоширеніших проблем з якими зіштовхуються власники компаній в багатьох країнах світу, включаючи Україну. Це може бути все від дрібних крадіжок інструментів до великих крадіжок обладнання та матеріалів.

Одним з ключових способів запобігання крадіжкам на будівельних майданчиках є залучення охоронної компанії. Охоронні компанії можуть надати різноманітні послуги для забезпечення безпеки на будівельному майданчику, включаючи встановлення камер спостереження, додаткове освітлення та патрулювання майданчика.

   Крім того, охоронні компанії можуть надавати послуги з контролю за входом та виходом на майданчик. Вони також можуть проводити перевірку на предмет підробки документів та ідентифікаційних карток, щоб запобігти доступу незаконних осіб.

   Охоронний пост та шгалбаум – перший контрольний пункт на будівництві. Дуже часто на постах охорони можна зустріти людину з дошки оголошень “робота сторожем”. Відповідальність такої охорони завершується на етапі ведання журналу заїзду та виїзду. Охоронна компанія в свою чергу, матеріально відповідальна, тому з такими охоронцям “домовитись закрити очі” просто не вийде.
 Замовляйте послуги охорони та бережіть своє майно.