+38(098)038-19-77
+38(096)414-89-90
22 Травня, 2023

Сигналізація для офісу в 2023 році

Бездротова сизналізація для офісу

Бездротова сигналізація для офісу (базовий комплект)

Офіси для малого бізнесу потребують захисту так само як і великі офіси. Ми наведемо приклад безпеки малого офісу використовуючи обладнання AJAX в цифрах.

hub plus ajax

Центральний HUB PLUS (3G/2G 2xSIM, Wi-Fi, Ethernet)

Головний пристрій (мозок) Вашої бездротової сигналізації чудово впишеться в будь’єякий інтер’єр, виконаний в білому та чорному кольорах. Для підключення достатньо живлення 220в. Зв’язок інтернет забезпечується однією або двума сім картами будь’якого оперетора, підключенням пристрою до wi-fi або ethernet. Пристрій також має простішу конфігурацію, що має підключення за допомогою однієї сімкарти та ethernet, при цьому програмне забезпечення аналогічне і має всі доступні функції для налаштування бездротової системи сигналізації.

Вартість AJAX:

AJAX HUB – 6099 грн

AJAX HUB PLUS – 9459 грн

Бездротові датчики руху

Бездротові датчики руху в білому та чорному кольорах, монтуються на будь’яку поверхню за лічені хвилини. Автономне живлення від акумулятора, що потребує заміни один раз на 3 роки. Пристрій має датчик демонтажу і сповістить власника при буд’ьяких злочинних діях в приміщенні.  Датчики руху AJAX мають радіус підключення до 1700 м та покривають 20 м2 площі.

Вартість датчиків руху AJAX:

Motion protectбездротовий датчик руху з імунітетом до тварин – 1559 грн

Motion protect PLUS – бездротовий датчик руху з додатковим мікрохвильовим сенсором й імунітетом до тварин – 2419 грн

Датчики відкриття дверей

Останнім базовим компоненктом комплекту “бездротова сигналізація для офісу” є датчик відкриття дверей. В основному для офісу достатньо одного датчика, але потрібно враховувати розміщення офісу і інші можливості потрапляння до нього. Автономне живлення від акумулятора, що потребує заміни один раз на 3 роки

Вартість датчика відкриття дверей AJAX:

AJAX  Door Protect– 1149 грн

 

Підсумок:

Бездротова система сигналізації для офісу – це просто, естетично та надійно. Після підбору необхідного обладнання, встановлення та налаштування займає максимум одну годину а при замовлені комплексної послуги в компанії KTK GUARD – встановлення ви отримаєте безкоштовно.

Сизналізація для офісу під ключ

  • Опція сизналізація для офісу під ключ включає в себе проектування, пакет обладнання, монтаж, налаштування;
  • Ви отримуєте обладнання за ціною виробника;
  • Монтаж обладнання не понівечить Ваш ремонт;
  • Система працює від Вашого провайдера, те резервного GSM каналу;
  • Сповіщення про спрацювання сигналізації ви отримуєте миттєво на Ваш смартфон;
  • До 15 годин роботи без живлення основного хабу;

Кожен проект індивідуальний, заповніть заявку або звертайтесь до нашого офісу і наши менеджери нададуть Вам фінальну вартість протягом 30 хвилин.

    Послуга сигналізація для офісу також є популярною при замовленні фізичної охорони, та встановлення відеонагляду та систем контролю доступу .