+38(098)038-19-77
+38(096)414-89-90
19 Квітня, 2023

Охоронна система Ajax

Охоронна система Ajax

Система охоронної сигналізації AJAX – напевно найпопулярніша система в Україні наданий час, тож давайте докладно розберемося в чому її переваги та недоліки, подивимось на принципи її роботи та оглянемо всю лінійку продукту.

Принципи роботи AJAX

Ajax – це бездротова охоронна система, яка працює за принципом передачі даних по радіоканалу (захищений радіопротокол Jeweller) між датчиками та центральною консоллю. Пристрої Ajax використовують технології двостороннього радіозв’язку та додатково захищені від перешкод та перехоплення сигналу. Це забезпечує високу стійкість системи до вторгнень та надійну передачу даних. Датчики руху, дверей, вікон та інші компоненти Ajax постійно контролюють навколишнє середовище та в разі виявлення підозрілого руху або інших потенційних загроз, надсилають сигнали на центральну консоль, яка миттєво оповіщає про це власника або охоронну службу за допомогою push-повідомлень або телефонного виклику.

Охоронна система Ajax
 • Сповіщення здійснюється за допомогою 3-х каналів зв'язку: Ethernet, Wi-Fi, 2G/3G/LTE
 • До двухсот користувачів одночасно можуть отримувати сповіщення від системи.
 • 14-16 годин автономної роботи за відсутності електропочтачання.
 • Система підтримує до 200-т одночасно підключених датчиків та пристроїв
Датчик відкриття дверей

Бездротовий датчик відчинення

Бездротовий датчик руху

Датчик відкриття вікна

Бездротовий датчик розбиття

 • Всі датчики захищені від перехоплення сигналу шифркванням.
 • Датчики мають захист від підміни та глушіння сигналу.
 • Комплектуються елементами живлення, та працюють від них до семи років.
 • Вмикають тревогу при знятті з місця встановлення.
Датчик диму та вогню

Бездротовий датчик протипожежної охорони

Датчик води

Бездротовий датчик витоку води

Бездротова вулична сирена

Використання бездротової системи Ajax має декілька переваг:

 1. Легкість встановлення: бездротові датчики та інші компоненти Ajax можуть бути легко встановлені без прокладання проводів та інших складних робіт.

 2. Гнучкість: бездротова система дозволяє легко додавати нові компоненти та змінювати конфігурацію системи в залежності від потреб користувача.

 3. Ефективність: бездротова система Ajax працює за принципом передачі даних по радіоканалу, що забезпечує високу швидкість передачі даних та надійність системи.

 4. Безпека: система Ajax захищена від перешкод та перехоплення сигналів, що забезпечує високу стійкість системи до вторгнень та надійність передачі даних.

 5. Зручність керування: додатковий плюс бездротової системи Ajax полягає в зручності керування, оскільки користувач може керувати системою з будь-якого місця за допомогою смартфону або планшета.

Керування безпекою зі смартфона

Ajax Cloud – це додатковий сервіс для системи безпеки Ajax, який дозволяє користувачам отримувати повідомлення про стан своєї системи в режимі онлайн. Завдяки хмарній технології Ajax Cloud, ви можете отримувати інформацію про події в системі безпеки, такі як спрацювання сенсорів, тривоги або виконання команд, в режимі реального часу. Крім того, Ajax Cloud забезпечує зберігання даних про стан системи безпеки на серверах хмарної інфраструктури, що забезпечує збереження історії подій та стану системи на тривалий період часу. Цей сервіс є особливо зручним для користувачів, які хочуть забезпечити постійний контроль за своїм майном та безпекою свого будинку чи офісу, навіть якщо вони знаходяться далеко від місця встановлення системи безпеки.

ajax-application

Питання та відповіді

1. Чи можна власноруч встановити та налаштувати систему Ajax

Так, систему безпеки Ajax можна легко встановити та налаштувати власноруч. Однією з переваг цієї системи є її простота в інсталяції та використанні. Бездротові пристрої Ajax працюють на радіочастоті, що дозволяє уникнути необхідності в прокладанні дротів та витрат на професійе встановлення. Крім того, вся інформація щодо встановлення та налаштування пристроїв міститься в документації, яка йде у комплекті з системою Ajax, а також доступна на сайті виробника. Тому, навіть якщо ви не є досвідченим фахівцем зі сфери безпеки, ви зможете легко встановити та налаштувати систему Ajax власноруч. Однак, якщо ви відчуваєте необхідність у допомозі, завжди можна звернутися до фахівців охоронної компанії “KTK GUARD“.

2. Гарантійне обслуговування Ajax

Ajax пропонує гарантійне обслуговування для своїх систем безпеки. Гарантійний термін на обладнання становить два роки з моменту його придбання. Якщо під час цього періоду будь-який з пристроїв Ajax виявиться неправильною або несправною, виробник зобов’язується безкоштовно відремонтувати або замінити його. 

3. Як далеко може працювати бездротова система Ajax?

Залежно від моделі та середовища, в якому вона використовується, бездротова система Ajax може працювати на відстані від 100 до 2000 метрів.

4. Які типи сповіщень може надіслати система Ajax?

Система Ajax може надсилати сповіщення на мобільний телефон, електронну пошту, а також на центральну станцію моніторингу.

5. Які датчики можна використовувати з системою Ajax?

Система Ajax підтримує різні типи датчиків, такі як датчики руху, відкривання вікон та дверей, димові датчики, датчики витоку газу та води, камери відеоспостереження тощо.

6. Чи можна використовувати систему Ajax для охорони автомобіля?

Так, систему Ajax можна використовувати для охорони автомобіля за допомогою спеціального набору датчиків, який відслідковує рух автомобіля та будь-які незвичайні події, що відбуваються навколо нього.

7. Які інтерфейси керування доступні з системою Ajax?

Система Ajax підтримує різні інтерфейси керування, такі як мобільний додаток, пульт дистанційного керування, клавіатура, кодовий замок тощо.

Дякуємо за увагу, сподіваємось що ця стаття євідповіддю на Ваші запитання,  а якщо ні – наші спеціалісти дадуть вичерпну інформацію за телефонами :

+38(098)038-19-77, +38(096)414-89-90

Також при замовленні охоронної сигналізації Ajax в нашій компанії, Ви отримаєте безкоштовне встановлення