+38(098)038-19-77
+38(096)414-89-90

KTK Guard

KTK Guard

Охорона приватного майна

В охоронній сфері значною мірою популярною є послуга забезпечення надійного супроводу вантажів. При переміщенні різних видів вантажів, особливо цінних та великогабаритних, на великі відстані існує певний ризик їх пошкодження або втрати через крадіжку. Щоб зменшити ці ризики, необхідно мати супровід кваліфікованих охоронців з високим рівнем професіоналізму.

Ми спеціалізуємось на забезпеченні озброєної та неозброєної охорони вантажів під час їх перевезення на території України. Наші співробітники гарантують безпеку для вантажу, який транспортується, працівників компанії-замовника та транспортного засобу.

Охорона та супровід вантажу від KTK GUARD.

Кваліфікація

Наші співробітники мають високу кваліфікацію щодо перевезення та охорони вантажів.

Індивідуальний підхід

Ми підходимо до кожного клієнта індивідуально. Для нас важлива кожна деталь.

Безпека

Ми приватна охоронна компанія і Вашого транспорту для нас завжди на першому місці.

  Що входить до вартості послуги супроводу?

  1. Планування маршруту перевезення

  При плануванні маршруту для перевезення вантажу, ми зважуємо на його масу, габарити, вимоги до температурного режиму та інші фактори. Наші експерти також беруть до уваги необхідні строки доставки та фінансові можливості замовника. Після складання маршруту, ми представляємо його замовнику для погодження. Клієнт може вносити до маршруту зміни і доповнення.

  2. Зовнішній огляд

  Наші уповноважені співробітники проводять огляд транспорту та ставлять свій підпис в акті огляду. Цей документ містить інформацію про стан товару, присутність пломб та їх номери. Крім того, до акту огляду вантажу вносяться відомості про водіїв та працівників, які здійснюють відправлення або приймання.

  3. Отримання необхідних відомостей

  Згідно з договором про надання послуг із супроводу вантажів, клієнт зобов’язується у встановлений строк надати точні відомості про дату та час перевезення майна, а також про пункт призначення. Ця інформація необхідна для того, щоб наші фахівці забезпечили своєчасний приїзд на місце відвантаження. Крім того, замовник надає повний пакет дозвільної документації, яка підтверджує законність транспортування вантажу.

  4. Гарантії безпеки

  Наші фахівці несуть повну матеріальну відповідальність за цілісність товару, організовуючи супровід вантажів по Україні.

  5. Контроль транспортування

  Під час проведення транспортування вантажів з супроводом, реєструються дата, час та тривалість зупинок, а також причини зупинок та географічні координати місць, де вони відбулися. У разі необхідності, оператор зв’язку отримує інформацію про проходження ключових точок, таких як великі міста або певні населені пункти, по телефону. Якщо потрібно, наша компанія забезпечить супровідний автомобіль, в якому будуть присутні наші озброєні співробітники.

  6. Надання звітності

  Після прибуття до пункту призначення та зняття вантажу з охорони, ми надаємо повний звіт клієнту. Якщо немає жодних претензій щодо якості транспортування та супроводу, сторони підписують документ, який підтверджує належне виконання робіт.